top of page

General Members and Patrons Group

Public·38 members

Maďarsko Černá Hora Přímý přenos 19 listopadu 2023 Živý přenos TV

Přímý přenos utkání základní skupiny na světovém šampionátu v basketbalu mužů. Zdielať · Zdielať · Tweetni. Najbližšie vysielanie programu. Basketbal: Černá ...

((ŽIVÁ TV=)) Maďarsko Černá Hora přenos živě 19/11/2023 před Dvouciferný počet bodů zaznamenaly také Veronika Šípová (15) a Natálie Stoupalová (10). Řecku nestačily ani double double Marielly Fasulaové (26 bodů a 13 doskoků) i Eleanny Christinakiové (11 bodů a 10 doskoků) či 22 bodů Artemis Spanuové. Svěřenkyně trenérky Ptáčkové držely se soupeřkami krokČešky od začátku dotahovaly ztrátu, kterou nabraly po úvodních čtyřech bodech Fasulaové. Sice dvakrát srovnaly krok díky koši Emmy Čechové a dvěma úspěšným šestkám Holešínské, ale Řekyně unikly dvakrát do sedmibodového náskoku. Černá Hora Litva přenos 16/11/2023 - Salternative Spa před 3 dny — Litva Maďarsko přenos 17 října 2023 Živý přenos Máte rádi há 7. 9. 2023 — Kvalifikace na ME - Online přenos - Litva : Černá Hora - 7. září ... výsledky, program zápasů, Maďarsko - Černá Hora live Stránka týmu Černá Hora je automaticky online aktualizovaná. Příští zápas: 19.11. Maďarsko - Černá Hora Neukládají ale vaše osobní informace přímo, nýbrž přes ... (HODINKY***) Maďarsko Černá Hora on-line přenosu 19 před 9 hodinami — Černá Hora Litva přenos 16 listopadu 2023 10. 9. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS!!] Maďarsko Česko přenos živý 29 října 2023 10 2023 — Maďarsko Maďarsko – ... Bulharsko Maďarsko Přímý přenos 16/11/2023 Sledovat před 3 dny — Bulharsko Maďarsko Přímý přenos 16/11/2023 Sledovat televizi 10 2023 — Litva Maďarsko – Bulharsko Bulharsko – Černá Hora Černá Hora [[[živý ... "Znamená to hodně, je to pro mě první Evropa, o to víc je to pro mě speciální. Jsem ráda za nás holky i trenéry, myslím, že jsme si to zasloužily. Občas to nevypadá hezky, ale je to ubojované a emoce jsou hodně vysoko, " řekla šestadvacetiletá Holešínská. "Nervy to asi úplně nebyly. V prvním zápase jsem bohužel nedala tři šestky, říkala jsem si, že teď už je musím dát. V těchto momentech si věřím celou sezonu, ve Španělsku, když byla takhle vyrovnaná koncovka, tak jsem si pro fauly chodila, takže na šestky jsem si určitě věřila, " podotkla k šestkám Holešínská, která byla v utkání z osmi trestných hodů stoprocentně úspěšná. Černá Hora Litva přenos 16 listopadu 2023 před 3 dny — 2023 — 2023 — před 3 dny — Euro 2024 bude Skupina G: Maďarsko, Srbsko, Černá Hora, Bulharsko, Litva. (((živý přenos===))) Rumunsko Izrael přenos ... Češky zvládly přetahovanou s Řekyněmi a zahrají si čtvrtfinále 19. 6. 2023 — Černé Hory, které přehrály Italky 63:49 a střetnou se s Francouzkami. Přímý přenos utkání Maďarsko – Česko sledujte na ČT sport a ČT sport ... Je nám líto, video expirovalo. České basketbalistky přešly přes Řekyně do čtvrtfinále ME Těsný zápas se rozhodoval až v poslední čtvrtině, kterou český tým trenérky Romany Ptáčkové vyhrál 18:15, přičemž klíčovou roli sehrála zejména Dominika Paurová komplexní hrou na obou stranách palubovky a Petra Holešínská 19 body včetně proměněných trestných hodů v posledních sekundách. Přitom v předchozím průběhu bylo po delší dobu v mírně lepší pozici Řecko. Češky vedly poprvé až na konci druhé čtvrtiny, ale v úplném závěru poločasu inkasovaly a do kabin šly za stavu 41:42. Vyrovnaný duel pokračoval také ve třetí čtvrtině, po které byl stav 61:61. Reprezentantkám nakonec neuškodilo ani zranění Veroniky Voráčkové z konce prvního poločasu. Češky si po deseti letech zahrají ve čtvrtfinále evropského turnaje a navíc budou usilovat o účast v kvalifikaci na olympijské hry v příštím roce v Paříži, kam se probojuje vedle pořádající Francie ještě dalších pět nejlepších týmů z EuroBasketu. Češky zvládly přetahovanou s Řekyněmi a zahrají si čtvrtfinále ME19. 06. 2023 19. 2023 Vyrovnaný průběh, napínavý závěr a šťastný konec. České reprezentantky zvítězily nad Řekyněmi 79:76 v kvalifikaci o čtvrtfinále play-off mistrovství Evropy basketbalistek a v další fázi je čekají Maďarky. V dalším duelu se radovaly hráčky Černé Hory, které přehrály Italky 63:49 a střetnou se s Francouzkami. Přímý přenos utkání Maďarsko – Česko sledujte na ČT sport a ČT sport Plus ve čtvrtek od 12:10. [[[STREAMOVÁNÍ]++]] Maďarsko Černá Hora Přímý přenos před 10 hodinami — [STREAMOVÁNÍ]++]] Maďarsko Černá Hora Přímý přenos 19 listopadu 2023 16. 10. 2023 — Srbsko Černá Hora Přímý přenos 17.10.2023 Živý přenos 4. Černá Hora - Maďarsko | ONLINE | 17.6.2023 18:00 - iSport.cz 17. 6. 2023 — Maďarský tým vhazoval od postranní čáry a zůstal u míče. Skrze obranu Černé Hory se pak dostal Kevin Csoboth, jenž padl k zemi. Faul to ale ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• It's me GZ
    It's me GZ
  • piter su
    piter su
  • Sarita Felice
    Sarita Felice
  • Loveproblemsolution
    Loveproblemsolution
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page