top of page

General Members and Patrons Group

Public·38 members

Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt live 19 nëntor 2023 Jetoni


Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt falas 19 nëntor 2023 16 minuta më parë — FK Memaliaj vs FK Tepelena live score, H2H and lineups FK Memaliaj is going head to ...


Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt live 19 nëntor 2023 Shikoni 10 orë më parë — Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt live 19 nëntor 2023 Shikoni 4 ditë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 5 ... Moti i keq/ Memaliaj dhe Tepelena prej dy ditësh pa drita 10 dhj 2020 — Prej dy ditësh në bashkinë Memaliaj dhe Tepelenë për shkak të motit të keq ka pasur ndërprerje të energjise elektrike, në disa zona rurale ... Tepelena Sot. Tepelena Sot ështe për të gjithë tepelenësit dhe miqë të tyre , aty do të gjeni gjithçka mbi historin , gjeografin , familjet, tepelenase, jetës dhe [TV] Erzeni Dinamo Tirana 2022 17.09.2023 2 ditë më parë ... drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 FK Tepelena 22 7 3 12 21-48 24 Relegation ... Tërmeti 'shkund' Shqipërinë - Live 27 Nëntor Shiko Lajmi i fundit nga Televizione te tjera Shqipare ket Aplikacioni Lajmi Fundit ju mundëson që të lexoni jo vetem artikujt më të fundit nga Shqipëria, por dhe një përmbledhje të gjithë mediave online. Megjithë përpjekjet e mjekëve, në 24 orët e fundit nuk kanë arritur të fitojnë betejën me sëmundjen 6 qytetarë me Sars-Cov2 pozitiv në spitalet COVID: 1 qytetar nga Tirana, 1 qytetare nga Librazhdi, 1 qytetar nga Shkodra, 1 qytetare nga Tropoja, 1 qytetar nga Kruja, 1 qytetare nga Tepelena, të moshave vjeç. Breshër i pazakontë në Memaliaj, banorët bllokojnë rrugën TEPELENË- Një breshër i fortë dhe i pazakontë ka rënë sot në zonën e Memaliajt, në Tepelenë. Live · Gazeta Shqiptare · Radio RASH. Kontakt. redaksia@balkanweb ... Tepelena Sot. Tepelena Sot ështe për të gjithë tepelenësit dhe miqë të tyre , aty do të gjeni gjithçka mbi historin , gjeografin , familjet, tepelenase, jetës dhe Platforma Klan HD edhe në Tepelenë e Memaliaj 8 pri 2021 — Live. •. An error occurred. Ky investim me sinjalin në Tepelenë e Memaliaj e bërë platformën e Tv Klan të parën dhe të vetmen platformë ... tepelene LIVE UPDATES. 38 MINUTA ME PARE LIVE UPDATES I.A. Koncesioni i Sterilizimit/ GJKKO Shiu dhe era e fortë lënë në errësirë disa fshatra në Memaliaj dhe Tepelenë. Janë bllokuar automjetet e pastrim-evadimit të mbetjeve, me justifikimin se nuk do hidhen më në vendin ka janë hedhur gjatë 30 viteve, ndërkohë që deri më 16 qershor 2023 kur bashkia drejtohej nga PS, mbetjet janë hedhur në atë vend depozitimi. Është proceduar penalisht firma private e pastrimit të qytetit dhe i janë bllokuar automjetet, kur ajo ka zbatuar me korrektesë kontratën e shërbimit me Bashkinë për vend-depozitimin e mbetjeve, duke ndërprerë pastrimin e qytetit. Më 20 shtator 2023, Policia e Shtetit ka bllokuar automjetet, fadroma, eskavatorë, vinça e karroca, që Bashkia përdor për pune publike në rrugët, kanalet kulluese, mbrojtje nga rrëshqitjet e tokës, madje janë proceduar penalisht zytarët e Bashkisë dhe shoferët. Por nuk është çudi, që me hakmarrjen psiko-politike për humbjen në Memaliaj, kryeministri Edi Rama të bllokojë edhe pensionet, ndihmën ekonomike, shkollat, furnizimin me ujë e energji elektrike dhe shërbimin në varrezat e qytetit e të njësive administrave. Ndodhem jashtë vendlindjes, në mungesë kohe […] muzik popullore, fima. Bota Faqet e takimeve falas qyteti në Përmeti Shqiperia 26, Sa të bukur këto male në pranverë, ku çdo gjë lulëzon dhe kundërmon trëndelina, e po aq madhështorë janë në dimër, të ngarkuar me dëborë. Por edhe ata e nderuan Frashërin në figurat e bijëve të tij Abdylit, Naimit e Samiut, të cilëve mbarë populli u këndoi edhe këngë. Gështenja e Teqesë së Frashërit është një dru i vjetër rreth vjeçar, rreth 20 m i lartë dhe me diameter rreth 90 cm. Në jug të Frashërit rrjedh lumi i Lemnicës dhe përrenjtë e Selenicës, Zavalanit dhe lumi i Varnadopit. Por po vështroj pas në histori që të kuptoj dhe shpjegoj pse nga një fshat i vogël si Frashëri dolën ndër vite njerëz të mëdhenj, që bënë dhe po bëjnë historinë. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Aksident në aksin Memaliaj-Tepelenë, tre të plagosur 21 jan 2022 — Dy makina janë përplasur këtë mbrëmje në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në hyrjen e qytetit të Tepelenës. Për pasojë kanë mbetur të dëmtuar ... net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Çdo klik një ecje me kohën! Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh. Lajmet e fundit nga sporti kategori; futbolli, basketbolli, sporte te tjera, shëndet, argëtim dhe video sportive. al Lajme sportive, rezultatet live, parashikime futbolli, statistika ndeshjesh, futbolli dhe lajme të tjera sportive doi gjeni në Eduasportin. com; Emsion me informacion, argetim, intervista, lidhje direkte InfoShqip. Menyja e navigimit. takim qendror në Bilishti Shqiperia. Me ministren dhe deputeten Kumbaro në Nepravishtë.? takim me numrin e vajzës Kavaja Shqiperia. takim përsëri Elbasani Shqiperia.. ((Transmetim televiziv*)) Memaliaj Tepelena transmetim i dre 10 orë më parë — Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt falas 19 nëntor 2023 16 minuta më parë — Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt Live . Tepelena - WikipediaNga ... Bashkia Tepelenë | Webfaqja Zyrtare e Bashkisë Tepelenë LATIF SHYQO KAÇAJ Cel.: 0694144119 Email: Latif.Kacaj@tepelena.gov.al 4. DINO Së bashku me Bashkinë Memaliaj formojnë Rrethin Tepelenë. Bashkia Tepelenë ... Blogspot Shqiptare. The channel as soon as its commencement became inst Zëri i Amerikës në shqip me të rejat e fundit nga ngjarjet ndërkombëtare, rajonale dhe vendore. Video lajme nga top channel youtube. Lajmi i Fundit. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht. Shiko Video Lajmet me te fundit nga Top Channel. Agjencia e Lajmeve - Lajmi i fundit e vetmja qe ju sjell në kohë reale lajme te fundit shqip nga Rajoni dhe Bota 24 orë, minutë pas minute. Shiko VIDEO Lajmet e fundit nga Alsat M — Alsat M TV Lajmi Lajmet e fundit. Home - Arberia. Tepelena Tepelena ka një popullsi prej rreth 55 mijë banorësh (2005) e cila jeton në dy qytetet Tepelenë e Memaliaj dhe në fshat, në tetë komuna me 35 mijë banorë.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • It's me GZ
  It's me GZ
 • piter su
  piter su
 • Sarita Felice
  Sarita Felice
 • Loveproblemsolution
  Loveproblemsolution
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page